BEVERWIJK – RKVV DEM heeft zaterdagmiddag een belangrijke overwinning geboekt in de vierde divisie. De ploeg van trainer Ron Bouman won met 2-1 van Kampong en verliet daarmee de laatste plaats op de ranglijst.
In de eerste helft had DEM het overwicht, maar slaagde er niet in te scoren. Jesse Verswijveren brak meerdere keren snel over rechts door en leverde gevaarlijke voorzetten af op de spitsen Jesse Zuyderduin en Joey Dietz, maar beide keren misten de aanvallers het beslissende tikje.
Na rust kwam Kampong sterker opzetten en werd DEM teruggedrongen, maar de Beverwijkers waren in de omschakeling effectief. In de 48e minuut werd Verswijveren diep weggestoken en rondde hij koel af: 1-0. Terwijl Kampong steeds meer druk zette, bleef DEM gevaarlijk op de counter. Invaller Tarik Basaiyd profiteerde van een rebound na een voorzet en verdubbelde de voorsprong: 2-0. Een late treffer van de Utrechters bracht nog wat spanning, maar DEM hield stand en boekte zo een belangrijke 2-1 overwinning.

4.9 ℃









































